SENELIŲ NAMŲ PARAMOS FONDAS – tai įstaiga, kurios svarbiausias tikslas yra parama Senjorams. Parama žmonėms, kurių dėka mes užaugome, gavome aukštąjį išsilavinimą, tobulėjome ir gyvename.

 

      Naujai statomas ADUTIŠKIO REABILITACIJOS IR SLAUGOS CENTRAS – tai 2000 kv.m patalpos Adutiškio miestelio centre, Švenčionių rajone (Plačiau apie tai skaitykite Priede). Tai būsimi Senjorų namai, kuriuose Senjorams gyventi bus gera, malonu, šilta, jauku ir saugu. Privataus verslo dėka vyresnio amžiaus žmonėms bus sukurtas inovatyvus kompleksas.

 

        Planuojamas tikslas – ne tik jaukių namų sukūrimas Senjorams, bet ir pagerinta socialinė infrastruktūra – sveikatos apsauga, švietimas, naujų darbo vietų sukūrimas Adutiškio miestelyje. Planuojama apgyvendinti 220 senjorų, įdarbinti apie 80 žmonių, pastatyti šalia Slaugos mokyklą, kurioje kas metus bus išmokyti 60 socialinių darbuotojų, sutvarkyti miestelio infrastruktūrą, atgaivinti kaimo vietovę. Numatomas centro atidarymas 2017 metų lapkritis.

 

            Kviečiame Jus bendradarbiauti su Senelių namų paramos fondu, kadangi socialinės gerovės pilnavertis sukūrimas Senjorams, mažam privačiam verslui yra labai sunki ir lėtai įgyvendinama užduotis. Kompleksas bus pastatytas iš privataus verslo lėšų, tačiau pilnai įrengti 2000,00 kv.m Senjorų namus yra reikalinga labai daug kasdieninių daiktų.

 

       Informuojame, kad SENELIŲ NAMŲ PARAMOS FONDAS oficialiai priimtų (arba pirktų už simbolinę kainą) Jūsų paramą, t.y. baldus, įvairius buities apyvokos daiktus, kompiuterinę, buitinę ir kitokią techniką, sporto inventorių, komunikacijos priemones, foto, video, sodo prekes, drabužius, avalynę, automobilius, pinigines lėšas ir kt.

 

       Jūsų parama reikalinga ir pavieniams vyresnio amžiaus žmonėms bei senelių namų globos įstaigoms. Jūs galite  padėti Senjorams pasijusti visaverčiais ir lygiateisiais visuomenės nariais, padėti integruotis visuomenėje ir užtikrinti pilnaverčio gyvenimo kokybę.

 

Visi kartu padėkime Senjorams sukurti jaukią senatvę.

 

 

 

Ačiū Už Jūsų gerumą.

 

Pagarbiai,

Senelių namų paramos fondas

Tel.: +370 601 00 060

El. paštas: padesiuseneliams@gmail.com